حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی با بهبود مستمر و افزایش کارایی و خدمات دهی مطلوب، باعث ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات باربری بوده است. این روش حمل و نقل بر مبنای احترام به حقوق مشتریان، ارتقاء سطوح خدمات و بهبود مستمر قرار دارد و برای نیل به آن، خدمات ارزنده ای صورت گرفته است. حمل و نقل ریلی فقط از کشورهایی که با ما ارتباط ریلی دارند انجام می گردد. جهت دریافت بهترین قیمت خدمات حمل ریلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی یکی از قدیمی ترین راه های جابجایی کالا در جهان می باشد که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است، از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی مبنا آسیا فرابر جهت رفع نیازهای مشتریانی که از حمل زمینی کالا و ترانزیت استفاده می کند خدمات مختلفی را ارائه می کند. حمل زمینی از کشورهای حوزه اروپا و آسیای میانه انجام می گردد.

حمل ونقل هوایی

زمان یکی از مهم ترین عواملی است که موجب برتری حمل و نقل هوایی می گردد. محموله هایی که دارای حجم کم و ارزش تجاری بالایی باشند معمولا از طریق خطوط هوایی حمل می گردد که ظرف مدت 3 تا 5 روز از مبداً به فرودگاه مقصد می رسد. حمل و نقل هوایی سهم عمده ای در فعالیت تجاری کشورها دارد به نحوی که غالباً به عنوان یکی از شاخص های رشد اقتصادی مردم می باشد..

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی از دیرباز مهم ترین و ارزان ترین روش حمل کالای تجاری بوده است و ایمنی و ضریب اطمینان بالایی دارد. برای شرکت های حمل و نقل، مسیر رفت و برگشت نیز تعیین گردیده است که به خطوط اصلی دریایی نیز مشهور می باشند. شرکت مبنا آسیا فرابر با در اختیار داشتن شبکه ای وسیع از همکاران و شرکای تجاری در کشورهای مبداء بهترین خدمات حمل دریایی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

درباره ما

  شرکت مبنا آسیا فرابر با مشارکت گروهی از متخصصین و کارشناسان  به اتکا بر بیش از 15 سال سابقه فعالیت و کلیه خدمات حمل و نقل کالا به صورت دریایی، هوایی، جاده ای و ترانزیت را مطابق نیاز مشتریان ارائه می دهد. ارائه راهکارهای نوین در حوزه حمل و نقل بین المللی با رویکردی مشتری محور و با حرکت در مسیر رهبری هزینه بازار مهمترین مزیت های رقابتی این شرکت می باشد. 
مشاوره و ارائه اطلاعات کافی به مشتری ، اطلاع رسانی به مشتری بر بستر اینترنت ، آموزش نکات ضروری به مشتریان و کمک به او جهت انتخاب مناسب ترین روش حمل زیربنای فرهنگ سازمانی شرکت می باشد. 
بهره مندی از شبکه ای گسترده از شرکت های همکار در کشورهای دیگر در زمینه خدمات حمل دریایی، هوایی، زمینی و راه آهن این امکان را در اختیار ما قرار می دهد که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه کنیم.
درباره ما
درباره شرکت
شرکت مبنا آسیا فرابر با مشارکت گروهی از متخصصین و کارشناسان حوزه حمل و نقل بین المللی به اتکا بر بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف بازرگانی خارجی، حمل و نقل بین المللی ، خدمات گمرکی و خدمات مالی تاسیس شد.
راهکارهای نوین
ارائه راهکار های نوین در حوزه حمل و نقل بین المللی با رویکردی مشتری محور وبا حرکت در مسیر رهبری هزینه بازار  مهمترین مزیت های رقابتی این شرکت می باشد.
مشاوره و ارائه اطلاعات
مشاوره و ارائه اطلاعات کافی به مشتری، اطلاع رسانی به مشتری بر بستر اینترنت ، آموزش نکات ضروری به مشتریان و کمک به او جهت انتخاب مناسب ترین روش حمل زیربنای فرهنگ سازمانی شرکت می باشد.
شرکت های همکار
بهره مندی از شبکه ای گسترده از شرکت های همکار در کشورهای دیگر در زمینه خدمات حمل دریایی، هوایی، زمینی و راه آهن این امکان را در اختیار ما قرار می دهد که بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه کنیم.
خدمات ما
حمل دریایی

شرکت مبنا آسیا فرابر نماینده رسمی شرکت کشتیرانی  HDSLINE  و طرف قرارداد با خطوط کشتیرانی خارجی EMC- COSCO- HMM- PIL - YMN و ... می باشد. این شرکت در محموله های BULK  و CHARTER فعالیت می نماید و  سرویس منظم کانتینری از آسیای شرقی، بنادر اروپایی و خاورمیانه می باشد.

حمل و نقل هوایی

شرکت مبنا آسیا فرابر در زمینه حمل هوایی دارای سرویس منظم از اقصی نقاط دنیا به ایران می باشد و بصورت DOOR TO DOOR فعالیت می نمایند و با بیش از 300 شعبه در سراسر دنیا ظرف مدت 48 ساعت از مبداً درخواستی تا گمرک مقصد می رساند و این شرکت این توانایی را دارد که قبض انبار فوق را در همان روز صادر و تحویل مشتری نماید.

حمل زمینی
حمل زمینی معمولا از کشور های حوزه اروپا و اسیای میانه انجام می گردد..

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، بعد از خیابان بهشتی، خیابان شهرتاش، پلاک 31 واحد 4

کدپستی: 1559735715 

تلفن7-982188543335+ , 2-982188526521+ , 8-982188170487+

فکس: 88170488