خدمات

حمل هوایی
حمل و نقل هوایی یکی از جدیدترین و سریعترین راههای حمل و نقل می باشد و امکان سفر بدون توقف بروی دریا یا خشکی را فراهم می کند
یکی از عجیب ترین ویژگی های حمل و نقل هوایی این است که، نیازی به مسیری با سطحی ویژه برای حمل و نقل کالا  و مرسولات نیست و در مقایسه با حمل و نقل و ترابری زمینی و دریایی نیازی به واسط فیزیکی ندارد و همچنین مرزهای سیاسی را بی اثر کرده است، اما با این وجود نیاز به مدیریت دقیق و وجود قوانین بین المللی کارآمد دارد. 
 
قیمت کالا، وزن آن و نسبت این دو، میزان اهمیت زمان حمل و وزن حجمی کالا در تصمیم گیری موثر است.
هرچه نسبت ارزش کالا به وزن آن افزایش یابد حمل هوایی آن موجه تر میباشد. درصورتیکه عامل زمان در حمل کالا حائزاهمیت بوده یا زیان ناشی از دیر رسیدن بار بیشتر از صرفه جویی حاصل از حمل دریایی آن باشد حمل هوایی کالا منطقی ترمیباشد.

آیا حمل هوایی بار با ابعاد بزرگ امکان پذیر میباشد؟
در مقایسه با حمل دریایی و زمینی شیوه ی حمل هوایی از نظر ابعاد بار دارای محدودیت بیشتری میباشد. این محدودیت بویژه در ارتفاع و عرض بار ملموس تر است. برای بارهایی که ارتفاع و/یا عرض آنها بیشتر از ابعاد متعارف باشد ناچار به استفاده از هواپیماهای باری (Freighter) خواهیم بود. هرچند خط هوایی در مورد بارهای عادی نیز بسته به شرایط ظرفیت خود ممکن است بار را با پرواز مسافری یا باری به مقصد برساند ولی در مورد بارهای با ابعاد یا ویژگیهای خاص (نظیر اشتعال پذیری و خطرناک بودن) الزاماٌ باید از هواپیمای باری کمک گرفت. در مواردی که خطوط هوایی پرواز باری به مقصد نداشته باشند ناچار به کرایه (چارتر) کردن هواپیما بوده که به علت هزینه ی بالای آن تنها در حالات خیلی خاص توجیه دارد.
شرکت مبنا آسیا فرابر در زمینه حمل هوایی دارای سرویس منظم از اقصی نقاط دنیا به ایران می باشد و بصورت DOOR TO DOOR فعالیت می نمایند و با داشتن بیش از 300 شعبه در سراسر دنیا   زمان حمل (Transit Time) تمام خطوط 1-3 روز از زمان پرواز میباشد
در ضمن این شرکت با داشتن کادری مجرب در فرودگاه امام خمینی قادر است  قبض انبار را در همان روز صادر و تحویل مشتری نماید

اطلاعات لازم برای سفارش حمل و نقل بین المللی هوایی:
  1. محل بارگیری ( آدرس دقیق مبدا برای محمولاتEXW)
  2. محل تخلیه ( نام فرودگاه مقصد)
  3. تعداد کارتن ها و یا پالتها ( قابل بار چینیSTCKABLE و یا غیر قابل بارچینی NON-STCKABLE را در صورت نیاز قید بفرمایید)
  4. ابعاد و وزن هر کارتن یا پالت (ترجیحا به سانتیمترcm باشد، در غیر اینصورت واحد اندازگیری را اعلام کنید)
  5. نوع کالا به همراه کد تعرفه ( درصورت خطرناک بودن کالا، حتماMSDSرا نیز ضمیمه کنید)

خدمات حمل و نقل خود را به ما بسپارید


تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، بعد از خیابان بهشتی، خیابان شهرتاش، پلاک 31 واحد 4

کدپستی: 1559735715 

تلفن7-982188543335+ , 2-982188526521+ , 8-982188170487+

فکس: 88170488