ترانزیت خارجی

ترانزیت خارجی، یکی از پرکاربردترین مسائل در حوزه های مختلف صادرات و واردات بوده که افراد زیادی تمایل به استفاده از این خدمات نیز دارند. به همین علت، در ادامه قصد داریم به بررسی این روش حمل و نقل پرداخته و شرایط و قوانین آن را به طور مختصر و کاربردی معرفی کنیم.

ادامه مطلب

بررسی حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل بین المللی، یکی از مسائل بسیار مهم در صادرات و واردات محسوب شده که در هنگام استفاده از آن باید به تمامی جوانب آن آگاهی داشته و به نکات بسیاری توجه داشته باشید. از این رو، قصد داریم در ادامه به بررسی نکات حول محور این موضوع بپردازیم.

ادامه مطلب

بررسی فورواردر حمل و نقل

حمل و نقل بین المللی، یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین روش ها برای صادرات و واردات محسوب شده که در این میان، حمل و نقل فورواردی هم نقش عظیمی در آن ایفا می کند. به همین خاطر، قصد داریم در ادامه به بررسی این نحوه حمل و نقل پرداخته و آن را معرفی کنیم.

ادامه مطلب

حمل و نقل بین المللی از اروپا به ایران

صادرات و واردات با کشور های قاره اروپا یکی از محبوب ترین ها در این زمینه محسوب می شود. به همین خاطر، قصد داریم در ادامه به بررسی حمل از اروپا پرداخته و انواع روش ها و مراحل مختلف آن را به طور کامل بررسی کنیم. پس از آن نیز به معرفی برخی نکات مهم در این زمینه پرداخته خواهد شد.

ادامه مطلب
شرکت حمل و نقل

خدمات ارائه شده توسط شرکت های حمل و نقل شامل چه مواردی است؟

خدمات ارائه شده توسط شرکت های حمل و نقل شامل حمل کالاهای معمولی و همچنین کالاهای با شرایط خاص، انجام امور بارگیری و تخلیه کالا، خدمات انبارداری و انجام تشریفات گمرکی می باشد. شرکت های حمل و نقل بایستی بسیار حرفه ای عمل کنند چرا که حمل و نقل مواد مختلف شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که می بایست با دقت در نظر گرفته شوند.

ادامه مطلب

بررسی ویژگی های انواع حمل و نقل

حمل و نقل، جابجایی کالاها و اشخاص از مکانی به مکان دیگر است و انواع مختلفی دارد. رشد توانایی و تقاضا برای حمل مقادیر زیادی کالا یا تعداد زیادی از مردم در مسافت های طولانی به علت سرعت زیاد آسایش و امنیت، شاخص تمدن و به ویژه پیشرفت تکنولوژی بوده است.

ادامه مطلب
حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی چه وظایفی دارد؟

بدون دیدگاه

شرکت حمل و نقل بین المللی شرکتی است که وظیفه نقل و انتقال بارها و محموله ها را بین کشورهای مختلف با دریافت مجوزهای مربوطه بر عهده دارد. این شرکت ها همچنین با صدور بارنامه، خدمات انتقال مالکیت کالا را انجام می دهند. انواعی از شرکت های فعال در بخش حمل و نقل بین المللی وجود دارند مانند شرکت های کریر و فورواردر.

ادامه مطلب

حمل هوایی اکسپرس چیست و چه مزایایی دارد؟

بدون دیدگاه

حمل هوایی اکسپرس یکی از مدرن ترین و سریعترین روش های پست کالاها و اسناد و مدارک به داخل کشور و یا به کشورهای دیگر و در سطح بین المللی است. در این روش حمل، اقدامات مربوط به دریافت و تحویل مرسولات بر عهده نماینده شرکت اکسپرس است. مزیت اصلی و مهم حمل هوایی اکسپرس، سرعت بالای پست کالاها و مرسولات است.

ادامه مطلب
فهرست