انواع اسناد حمل در حوزه بین الملل

اسناد حمل یا TRANSPORT DOCUMENT به منظور تعیین ویژگی ها و ماهیت کالا در معاملات صادر می شوند. به طور کلی سندهای حمل از مهم ترین و باارزش ترین اوراق…
شرکت های کشتی رانی

معرفی شرکت های کشتیرانی ایرانی

شرکت های کشتیرانی ایرانی   حمل و نقل دریایی در بین تمامی روش های حمل و نقل، حمل دریایی یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین ها بوده که اکثر بازرگانان…

ترانزیت خارجی

ترانزیت خارجی، یکی از پرکاربردترین مسائل در حوزه های مختلف صادرات و واردات بوده که افراد زیادی تمایل به استفاده از این خدمات نیز دارند. به همین علت، در ادامه قصد داریم به بررسی این روش حمل و نقل پرداخته و شرایط و قوانین آن را به طور مختصر و کاربردی معرفی کنیم.

بررسی حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل بین المللی، یکی از مسائل بسیار مهم در صادرات و واردات محسوب شده که در هنگام استفاده از آن باید به تمامی جوانب آن آگاهی داشته و به نکات بسیاری توجه داشته باشید. از این رو، قصد داریم در ادامه به بررسی نکات حول محور این موضوع بپردازیم.

بررسی فورواردر حمل و نقل

حمل و نقل بین المللی، یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین روش ها برای صادرات و واردات محسوب شده که در این میان، حمل و نقل فورواردی هم نقش عظیمی در آن ایفا می کند. به همین خاطر، قصد داریم در ادامه به بررسی این نحوه حمل و نقل پرداخته و آن را معرفی کنیم.