حمل و نقل زمینی

شرکت حمل و نقل بین المللی مبنا آسیا با داشتن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیون‌های ایرانی نسبت به رفع نیازهای مشتریان با سرویس های فول (FTL)  و یا گروپاژ (LTL) در کمترین مدت زمانی و با هزینه ی رقابتی اقدام به ارائه خدمات میکند.
.

حمل و نقل دریایی

شرکت مبنا آسیا فرابر نماینده رسمی شرکت کشتیرانی  HDSLINE  و طرف قرارداد با خطوط کشتیرانی خارجی EMC- COSCO- HMM- PIL – YMN و … می باشد. این شرکت در محموله های BULK  و CHARTER فعالیت می نماید و  سرویس منظم کانتینری از آسیای شرقی، بنادر اروپایی و خاورمیانه می باشد.

حمل و نقل ریلی

شرکت حمل و نقل بین المللی مبنا آسیا فرابر در این روش حمل و نقل بر مبنای احترام به حقوق مشتریان، ارتقاء سطوح خدمات و بهبود مستمر قرار دارد و برای نیل به آن، خدمات ارزنده ای صورت گرفته می دهد. حمل و نقل ریلی فقط از کشورهایی که با ما ارتباط ریلی دارند انجام می گردد.

حمل و نقل هوایی

شرکت مبنا آسیا فرابر در زمینه حمل هوایی دارای سرویس منظم از اقصی نقاط دنیا به ایران می باشد و بصورت DOOR TO DOOR فعالیت می نمایند و با بیش از 300 شعبه در سراسر دنیا ظرف مدت 48 ساعت از مبداً درخواستی تا گمرک مقصد می رساند و این شرکت این توانایی را دارد که قبض انبار فوق را در همان روز صادر و تحویل مشتری نماید.

حمل و نقل ترکیبی یا چند وجهی

حمل و نقل ترکیبی به معنی ترانزیت یا حمل کالا با استفاده از دو یا چند وسیله نقلیه از قبیل کامیون، هواپیما ، قطار و کشتی است . به این روش ترابری را با نام حمل و نقل چند وجهی نیز گفته میشود .برای مثال ارائه خدمات درب به درب برای محمولات کانتینری از طریق ریل و سپس از طریق جاده روشی ترکیبی در باربری کالا محسوب می شود . خدمات دیگری که با این روش ارائه می شوند عبارتند از سرویس های حمل و نقل چند وجهی به تمام نقاط گمرک داخلی ، ترانزیت خارجی به کشورهای عضو  CIS ( جمهوری آذربایجان ، ارمنستان ،ازبکستان ، بلاروس ، تاجیکستان ، روسیه ، قرقیزسستان ،قزاقستان ، مولداوی ) ، عراق ، افغانستان و سایر کشورها .

اخبار و نوشته ها