خدمات شرکت مبناآسیا فرابر

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی از دیرباز مهم ترین و ارزان ترین روش حمل کالای تجاری بوده است و ایمنی و ضریب اطمینان بالایی دارد. برای شرکت های حمل و نقل، مسیر رفت و برگشت نیز تعیین گردیده است که به خطوط اصلی دریایی نیز مشهور می باشند. شرکت مبنا آسیا فرابر با در اختیار داشتن شبکه ای وسیع از همکاران و شرکای تجاری در کشورهای مبداء بهترین خدمات حمل دریایی را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی با بهبود مستمر و افزایش کارایی و خدمات دهی مطلوب، باعث ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات باربری بوده است. این روش حمل و نقل بر مبنای احترام به حقوق مشتریان، ارتقاء سطوح خدمات و بهبود مستمر قرار دارد و برای نیل به آن، خدمات ارزنده ای صورت گرفته است. حمل و نقل ریلی فقط از کشورهایی که با ما ارتباط ریلی دارند انجام می گردد. جهت دریافت بهترین قیمت خدمات حمل ریلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حمل ونقل هوایی

زمان یکی از مهم ترین عواملی است که موجب برتری حمل و نقل هوایی می گردد. محموله هایی که دارای حجم کم و ارزش تجاری بالایی باشند معمولا از طریق خطوط هوایی حمل می گردد که ظرف مدت ۳ تا ۵ روز از مبداً به فرودگاه مقصد می رسد. حمل و نقل هوایی سهم عمده ای در فعالیت تجاری کشورها دارد به نحوی که غالباً به عنوان یکی از شاخص های رشد اقتصادی مردم می باشد.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی یکی از قدیمی ترین راه های جابجایی کالا در جهان می باشد که از نظر قیمت و سرعت جهت حمل بسیاری از کالاها و محموله ها مناسب است، از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی مبنا آسیا فرابر جهت رفع نیازهای مشتریانی که از حمل زمینی کالا و ترانزیت استفاده می کند خدمات مختلفی را ارائه می کند. حمل زمینی از کشورهای حوزه اروپا و آسیای میانه انجام می گردد.

آنچه ما بهتر از دیگران به شما ارائه می دهیم

شرکتی همراه با فعالیت های گوناگون در زمنیه حمل و نقل

  • ۱: ارائه نرخ حمل رقابتی و دادن تخفیف واقعی به شما

  • ۲: تهیه و ارسال اطلاعات صحیح وبهنگام جهت صاحب کالا

  • ۳: معرفی فعالان معتبر و حرفه ای حوزه تجارت خارجی